Pitbull Pro, malá – veľká zabezpečovacia centrála

Ako sa to začalo?

Firma ELDES už okolo roku 2011 vyvinula malý kompaktný detektor pohybu s GSM modulom a záložnou NiMH 8,4V nabíjacou batériou.  Toto zariadenie sme predávali ako GSM detektor pohybu EPIR.  Bola to ekonomicky prijateľná voľbou pre zabezpečenie jednoizbového bytu, kancelárie, garáže alebo malej predajne. V roku 2013 sme začali predávať druhú vylepšenú verziu EPIR2. K tejto „mini centrále“ sa už dali pripojiť aj ďalšie bezdrôtové detektory.

No a o pár rokov prišiel na trh EPIR3 s úplne novým vzhľadom a funkciami „dospelej“ bezdrôtovej poplašnej ústredne.

 

PIR detektor s funkciou zabezpečovacej ústredne a GSM/GPRS modulom, ktorý je schopný ihneď informovať poslaním správy a zavolaním (je možné uložiť až 5 telefónnych čísel) o neoprávnenom vstupe do Vašich zabezpečených priestorov. Systém EPIR zahŕňa GSM/GPRS modul a pasívny infračervený senzor (PIR senzor). Mini-alarm možno pripojiť na PCO pomocou štandardu Ademco Contact ID, EGR100, Kronos, Cortex SMS cez GPRS alebo funkciu odposluchu stráženého priestoru. Všetky funkcie a konfiguráciu možno vzdialene nastaviť cez GPRS pomocou SW Win2000/XP/Vista/7 alebo cez MT s OS Android a iOS.

Súčasná veľmi úspešná verzia tohoto vzhľadom malého a funkciami nabitého zariadenia je

Pitbull Pro

 

Jednoduchá a flexibilná inštalácia

Eldes_www_Pitbull_PRO_installationPitbull Alarm PRO sa veľmi ľahko inštaluje – nevyžaduje žiadne zapojenie. Intuitivní nástroj Eldes Utility umožňuje konfiguráciu ešte rýchlejšie, čo umožňuje pridať bezdrôtové príslušenstvo jediným kliknutím. Celý systém môže byť úplne inštalovaný za menej ako 30 minút!

 

 

 

Eldes_www_Pitbull

Inovatívna Bezdrôtová Technológia

značky Eldes umožňuje pôsobiť v otvorených priestoroch až do vzdialenosti až 3 km. Silné steny a viacnásobné skladové priestory už nie sú prekážkou, takže inštalácia systému v rezidenčných a obchodných priestoroch je spoľahlivá a bez námahy.

 

 

 

Najvyššia úroveň ochrany pred votrelcami

Pitbull Alarm PRO okamžite upozorní bezpečnostnú spoločnosť a majiteľa domu v prípade, že nepozvaní hostia preniknú do vášho zariadenia; výpadok elektrickej energie (záložná batéria bude fungovať až 24 hodín); alebo zlodej sa pokúša uviaznuť bezdrôtový signál. Alarmový panel používa šifrovanú obojsmernú komunikáciu na frekvencii 868 MHz. 2x karty Nano SIM zaisťujú mimoriadnu bezpečnosť v miestach, kde je služba GSM nestabilná.

Eldes_www_Pitbull_egr100

Jednoduché pripojenie k monitorovacej stanici

Jednoducho pripojte Pitbull Alarm PRO na takmer akúkoľvek monitorovaciu stanicu pomocou bezplatného softvéru EGR100. Podporuje 5 hlavných protokolov (SIA IP, Kronos, Kortex SMS, EGR100 a Contact ID). V prípade poplachu bude okamžite upovedomená bezpečnostná spoločnosť a používateľ na ochranu majetku pred pokusmi o vloupanie.

Kompletná domáca bezpečnosť s Eldes

Pitbull Alarm PRO podporuje celý rad bezdrôtových doplnkov: požiar, protipovodňovú ochranu, kontakty dverí / okien, snímače pohybu, viaceré sirény a ešte viac. Až 16 bezdrôtových zariadení umožňuje vytvoriť najbezpečnejšie bezpečnostné riešenie!

Eldes_www_Pitbull_PRO_products

Viac spôsobov riadenia bezpečnostného systému

Bezpečnostný systém Eldes možno ovládať rôznymi zariadeniami. Vyberte si pre vás a vašich rodinných príslušníkov najvhodnejšie: intuitívnu a ľahko použiteľnú aplikáciu Eldes Security Mobile App, bezdrôtové klávesnice, klávesnicu alebo SMS / hovory.

 

 

 

 

*** V prípade záujmu kliknite sem. ***

 

admin posted at 2019-2-28 Category: EZS zariadenia, Zaujímavosti


  porada